b_200_150_16777215_0___images_stories_20rik_09_20.jpgЛьвівський обласний молодіжний центр за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовують форум можливостей #Не_формат, який відбудеться 10 жовтня цього року у м.Жовква на території молодіжного простору «Літній театр», який розташований у центральній частині міського парку.

Основною метою форуму є мотивація та активізація молоді Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади зокрема та суспільство загалом. Орієнтовна кількість учасників форуму - 150 осіб.

Формат заходу передбачає діяльність чотирьох платформ: мотиваційної, навчальної, культурної та практичної. Також під час обідньої перерви буде працювати громадське кафе Львівщини, де молодь та молодіжні працівники зможуть ознайомитися із новими можливостями та налагодити співпрацю. У програмі близько 20 спікерів із всієї Львівщини, серед яких державні службовці, представники бізнесу, психологи, працівники молодіжних центрів та громадські діячі, солісти музичних гуртів та багато інших.

Початок форуму о 10.00 год.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/w8GhHsZYZnATKBzk7

Захід відбуватиметься із дотриманням карантинних обмежень та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України на період карантину.

Додаткову інформацію про форум можна отримати у соціальних мережах за посиланнями: www.facebook.com/neformat.lviv2020/, https://instagram.com/neformat_lviv20?igshid=o9avpz1qr5y9, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду