_1601216116_613x321.82840631251_3_0.jpeg

У неділю, 27 вересня, у Львові відбулося урочисте відкриття туристичного центру «Yellbee» на вулиці Під Дубом, 26, а також відзначення нагородами з нагоди Всесвітнього дня туризму.

Участь у заході взяли представники туристичних компаній, готельно-ресторанного бізнесу, науковці та екскурсоводи.

"Туристична галузь постраждала чиненайбільше під час світової пандемії. Однак представники туристичного бізнесу одними із перших відгукнулись на заклик про допомогу і активно включились в процес підтримки боротьби із вірусом. Це нелегкий був період, але він багатьом допоміг відкрити для себе щось нове. Завдяки цьому непростому періоду внутрішній туризм пожвавився. Українці врешті зрозуміли, що в Україні є куди поїхати і є на що подивитись. На Львівщині є чим пишатись та є чим хвалитись: від замків до яворівської іграшки. Ми просто забуваємо про ці красоти, коли летимо до закородонних курортів. Відкриття такого туристичного центру допоможе пережити цей нелегкий час і покращити діяльність на ринку туристичних послуг", - наголосив під час заходу заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Нагороджено грамотами й відзначено подяками голови ОДА представників туристичного бізнесу, які в умовах карантину відгукнулись на допомогу медикам (обіди і проживання), готелярів, які зголосились влаштувати обсервацію осіб, котрі повернулись з-за кордону, представників громадських організацій, що опікуються збереженням та промоцією культурної спадщини, краєзнавців.

Довідково:

Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою промоції туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн. Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристичної організації – головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

Свято встановлене в Україні згідно з Указом Президента України «Про День туризму» від 21 вересня 1998 року № 1047/98.

2020 рік присвячений тематиці розвитку туризму на сільських територіях.