_1601389050_613x321.30255681818_3_0.jpeg

Щорічний фестиваль «Французька весна» уперше за 17 років не вдалось провести традиційно у квітні через запровадження карантину, тож цьогоріч фестиваль відбувається восени з оновленою назвою - «Французька осінь».

28 вересня за участі директора Альянс Франсез Ніколя Фасіно, президента Альянс Франсез Василя Кметя, Почесного консула Франції у Львові Данила Яреми, директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Романа Шепеляка відбулось урочисте відкриття фестивалю.

«Зв’язок між французькою культурою та Україною залишається міцним. Він живиться обмінами, відкриттями, діалогами між усіма діячами у сфері мистецтва. У цьому сенс глибокої та тривалої культурної співпраці. У програмі цьогорічного фестивалю представлені виставки, конференції, кіно, театр, література», – наголосив директор Альянс Франсез Ніколя Фасіно.

«Дякую за можливість у цей непростий час відвідати таку чудову подію. «Французька осінь» можливість не лише гарно провести час, але й більше дізнатись про історичні відносини між Україною та Францією», - зазначив директор департаменту Роман Шепеляк.

У програмі фестивалю: виставки, конференції, кіно тощо.

Проведення заходів відбуватиметься відповідно до чинних санітарних норм.