_1603112790_613x321.76482744369_3_0_nw.jpeg

У вересні цього року виповнилось 30 років від днів проведення з'їзду  „Українська молодь – Христові”,  який відбувся за благословенням  Глави УГКЦ  Мирослава Івана Кардинала  Любачівського у Львові на стадіоні “Україна”. Після з'їзду заснували молодіжну громадську організацію "Українська молодь - Христові".

Відтак, учора, 18 жовтня, у церкві “Пресвятої Євхаристії" відзначили ювілей.


 

Присутні долучилися до спільної молитви, а опісля відбулась Святкова Академія за участі заслуженої академічної капели України  "Трембіта". Участь взяв начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Зазначимо, що з'їзд 1990 року став масовою 40-тисячною маніфестацією і був предтечею відродження Української держави та виходу з підпілля УГКЦ. Цей здвиг був продовженням традиції молодіжних акцій під гаслом «Українська молодь - Христові», які започаткував  Митрополит Андрей Шептицький у 1933 році.

"Українська молодь - Христові" - це всеукраїнська християнська громадська організація, яка працює в межах молодіжного мирянського апостоляту.

Метою діяльності УМХ є об’єднання християнської молоді для пропагування християнської моралі, поширення християнського світогляду, популяризація в молодіжному середовищі християнського способу життя, шляхом виховання членства на християнських засадах, готового працювати для добра церкви українського народу.

Його завданням є сприяння та допомога молоді у прийнятті християнських цінностей та підвищенні її духовного рівня; відродження давніх родинно-побутових традицій, народних християнських дійств; провадження в молодіжне середовище досягнень світової християнської науки та культури; виховання у молоді поваги до минулого, пошук та збереження історичних документів, духовних, мистецьких та інших цінностей українського народу.

Сьогодні “УМХ” прагне працювати для продовження впровадження у життя настанов Слуги Божого Митрополита Андрея, тих ідеалів і принципів, які Він намагався залишити у спадок кожному українцю для розбудови міцного християнського, патріотично свідомого суспільства.

 

 

Христина Дмитрик