_1603275865_613x321.43538135593_3_0.jpeg

Сьогодні, 21 жовтня, у  місті  Золочеві відбулось відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

"У серпні в Золочеві з’явився перший в нашій області мультифункціональний спортивний простір. З антивандальними тренажерами, поліуретановим майданчиком для змагань з волейболу, баскетболу, великого тенісу. А щойно тут урочисто відкрили оновлений майданчик для мініфутболу. Тепер він зі штучним покриттям! Сьогодні багато говорять про те, що нинішня молодь неактивна, що її цікавлять лише гаджети. Це неправда. Наша молодь хоче вести активний спосіб життя, бути здоровою і сильною. І я знаю, що в Золочеві молодь саме така", - зазначив Максим Козицький.


 

Очільник Львівщини наголосив, що спорудження спортивних майданчиків - дуже вигідна інвестиція, адже це внесок у здоров’я наших дітей, в наше майбутнє.

Загальна кошторисна вартість реконструкції спортивного майданчика зі штучним ( трав’яним) покриттям складає понад 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Кошти на реконструкцію були виділенні Львівською обласною радою у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року у розмірі 700 тисяч гривень. Решта коштів - співфінансування з Золочівського районного бюджету.

"Ми, влада, маємо подбати про спортивну інфраструктуру в кожному населеному пункті нашої області. Термін дії Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини треба обов’язково продовжити на наступні роки", - додав Максим Козицький.

Зазначимо, що в межах Програми цьогоріч спорудили 13 майданчиків, три об’єкти - на завершенні. Серед них – повноцінні стадіони у Буську та Самборі.

 

Христина Дмитрик