_1603288342_613x321.94379844961_3_0.jpeg

За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації професійних митних посередників 3-й рік поспіль стартує новий курс «Школи експортера для початківців».

Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.


 

Учасниками школи є підприємці, які виробляють та продають свою продукцію на внутрішньому ринку України, підприємці, яким необхідна допомога у виході на зовнішні ринки, хто бажає зрозуміти, з яких основних етапів складається експортна діяльність підприємства, та які інструменти слід використовувати для здійснення прямих продажів закордон.

Також, школа орієнтована на підприємців-експортерів, які хочуть вдосконалити свої навики та розширити ринки збуту.

«Курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Він орієнтований на досвід компаній», - розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Навчальний курс передбачає: 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:

- Попередній відбір цільових ринків та їх маркетингове дослідження;

- Розроблення експортної стратегії експортера-початківця;

- Тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;

- Митне оформлення експортних операцій та набуття статусу уповноваженого (схваленого) експортера;

- Умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;

- Ціноутворення в експортній діяльності на умовах Інкотермс та фінансово-економічне обгрунтування ефективності експорту;

- Особливості оподаткування та валютне регулювання експорту.

Також це - історії досвіду  компаній Львівської області про те, як розвивати бізнес та виходити на нові глобальні ринки, нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу, ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відеоконтенту.

Додаткова інформація за тел.: (032)261-27-13, 261-26-65, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .