_1603292425_613x321.7071977638_3_0.jpeg

Сьогодні, 21 жовтня, у Львові відбулась акція «Героям слава!». Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Розпочалися заходи покладанням квітів до Меморіалу Героїв Небесної Сотні. Опісля у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося відкриття виставки, присвяченої Героям Небесної Сотні, Революції Гідності та Героям російсько-української війни.


 

Мистецьку програму забезпечили виступи дитячих колективів музичної студії «Джерело» та презентація поетичного відеопроєкту Назара Савка «Німі Вірші».

Серед учасників заходу - заступник голови Львівської ОДА Іван Собко та заступниця директора департаменту з питань культури Тетяна Плугатор.

«107 Героїв Небесної Сотні, серед яких 20 з Львівщини, віддали своє життя за Україну. Захищаючи нашу незалежність, багато полягло і на російсько-українській війні. Ми з болем і гордістю згадуємо всіх, хто не повернувся до своїх родин. Але вони живі! І нам не потрібен особливий привід для того, щоб віддати їм шану. Ми пам’ятатимемо їх завжди! Я щиро вдячний Музею визвольної боротьби України, авторові виставки Світлані Кочергіній, музичній студії «Джерело», Назару та Надії Савкам, які завжди відгукуються добрим словом і ділом. Знаю, що з вашою допомогою і підтримкою департамент регулярно організовує заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні. А сьогодні, слухаючи такий неповторний спів дітей, я вкотре переконуюся, що діти, їх здоров’я, освіта і розвиток, патріотичне виховання - це те, у що ми повинні інвестувати всі свої сили та ресурси» - зазначив Іван Собко.

Додамо, що виготовлення та встановлення виставкових стендів здійснюється за фінансової підтримки Львівської обласної державної адміністрації.