_1603437475_613x321.79718693285_3_0.jpeg

Найкращих спортсменів Львівської області з олімпійських видів спорту, які в III кварталі вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня, відзначать грошовими винагородами. Цього разу, зокрема,  премії отримають 112 спортсменів та 74 тренери. Всього грошових винагород буде виплачено на суму 791 тисяча гривень.

Найбільший розмір премії, понад 11 тисяч гривень, отримає бронзовий призер Кубку світу з веслування та срібний призер особистого Чемпіонату України з веслування серед дорослих Віталій Вергелес. Також понад 11 тисяч отримає триатлоністка Софія Прийма - віцечемпіонка України з триатлону в дисципліні акватлон, віцечемпіонка України з триатлону в спринтерській дистанції та на олімпійській дистанції, бронзова призерка чемпіонату України з триатлону з естафет-мікст, а також володарка золота командного Чемпіонату України з триатлону.


 

Серед тих, хто отримає майже 10 тисяч гривень, Іванна Андрухів - переможниця командного Чемпіонату України з веслування серед дорослих, володарка командного золота Чемпіонату України з веслувального марафону та бронзова призерка особистого Чемпіонату України з веслування серед дорослих, Марта Жеплінська -  переможниця командного Чемпіонату України з веслувального марафону та з веслування, володарка бронзової олімпійської медалі особистого Чемпіонату України з веслування серед дорослих., Орися Дем’янюк - чемпіонка України з легкої атлетики серед дорослих та володарка золотої медалі Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, Юлія Коростильова - чемпіонка України зі стрільби кульової з пістолета та стрільби кульової з олімпійських вправ з пістолета. Отримає майже 10 тисяч і легкоатлет Роман Ростикус, переможець Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та чемпіон України з легкої атлетики.

Понад 5 тисяч гривень премії отримають веслувальники Віталій Брезіцький, Ілона Кушнірук, Анастасія Горлова, легкоатлети Дмитро Шеремет та Степан Дем’янчук,  триатлоністка Марина Кирик, майстер спорту зі стрільби кульової Анастасія Німець

«До Стратегії розвитку Львівської області на період 2027 року вже сьогодні включені питання фінансового забезпечення спортсменів та розвиток інфраструктури для занять масовими видами спорту. Елемент матеріальної сатисфакції спортсменів хоч і не є визначальним, проте все ж створює додатковий стимул для нових досягнень», — зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».