Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 23 гостей на сайті

Адреса:
вул.Привокзальна, 3
м.Перемишляни
Львівська обл
81200

Начальник відділу:  Лоїк Олег Васильович
тел. (03263) 2-11-60   
прийомні  днісереда з 10.00год. до 17.00год.

Відділ виробництва та переробки
сільськогосподарської продукції
керівник:   Цимбаліста М.С.   
тел..(03263) 2-14-56  
прийомні дні: вівторок з 10.00год. до 17.00год.     

Відділ бухгалтерського обліку,
кадрової роботи та інвестиційної діяльності
керівник:   Гук.О.Я
тел..(03263) 2-14-56 

Положення про  відділ АПР


Перелік сільськогосподарських підприємств , що діють на   території Перемишлянського району

№з/п

Назва господарства

Місце розташування

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

1.

ПП «Агрокомпанія-С»

с.Вовків

Савченко Констянтин Васильович.

2.

ПАФ “Хлібороб України”

с.Подусів

Білий Андрій Васильович

3.

ПАФ “Добряничі”

с.Добряничі

Багрій Василь Васильович

4.

ПП "Русин Л.С."
с.Серники
Русин Л.С.

5.

ПП «КАП»

с.Лагодів

Коноваленко Володимир

6.

ПП «Дзвони»

с.Болотня

Максимишин Зіновій Дмитрович

8

ТзОВ ПеремишляниАгро

м.Перемишляни

Коноваленко Володимир

9.

ТзОВ “Свірж“

с.Свірж

Висоцький Андрій Миколайович

10.

ТзОВ «Райок»

м.Бібрка

Марковський Адольф Феліксович

11.

ТзОВ «Бачівагро»

с.Бачів

Федор Віталій Андрійович

12

ТОВ «Вел.Глібововецьке

с.Великі Глібович

Коноваленко Володимир

13

ТзОВ «Оселя»

с.Подусільна

Шарван Ярослав Ігорович

14

ТзОВ «Агросвірж»

с.Свірж

Висоцький Андрій Миколайович

15

ТзОВ «Луги-2»

с.Волощино

Розчишин Михайло Іванович

16

ТзОВ «Львівське»

с.Романів

Дубневич Богдан.Михайлович

17

ТОВ «Бережани агро»

с.Дунаїв

Глебова Зіновія Федорівна

18

ТОВ «Агрокултура»

с.Липівці

Бучацький Ігор Михайлович

ТзОВ "Френкем" с.Стрілки Глебова Зіновія Федорівна
ТзОВ "Мрія Перемишляни" м.Перемишляни Глебова Зіновія Федорівна

19.

Держекспертцентр

м.Перемишляни

Притула Ліда Іванівна

20.

Професійний ліцей

м.Перемишляни

Нечипор Ігор Іванович

21.

ФГ «Підярків»

с.Підярків

Пирч Сергій Омельянович

22.

ФГ «БМВ»

с.Болотня

Баран Марія Василівна

23.

ФГ «Круглик»

м.Перемишляни

Парасюк Іван Васильович

24

ФГ «Україночка»

с.Боршів

Шира Стах Михайлович

25.

ФГ «Клас-У»

с.Іванівка

Уршуляк Мирослав Миронович

26

ФГ «Стрілківське»

с.Стрілки

Блавацький Василь Михайлович

27

ФГ «Еталон-М»

с.Лагодів

Мартиняк Тарас Васильович

28

ФГ “Залісся”

с.Серники

Федак Василь Йосипович

29

ФГ «Кимир»

с.Кимир

Ілик Василь Мих.

30

ФГ «Ренет»

с.Унів

Барабах Володимир

31

ФГ «Агрообрій»

с.Іванівка

Максимишин Марія Зеновіївна

32

ФГ «Хлібодар-В»

с Волове

Дайко Ярослав Михайлович

33

ФГ «Галицьке Джерело»

с.Суходіл

Заверуха Петро Зеновійович

34

ФГ «Коросно ЗС»

с.Коросно

Пилипчук Іван Тадейовмч

35

ФГ «Мирон»

с.Лани

Мазовський Мирон Петрович

36

ФГ «Роса»

с.Чемеринці

Роса Михайло Іванович

37

ФГ «Студинець»

с.Добряничі

Курман Михайло Степанович

38

ФГ "Сільван"
с.Бачів
Лужний Ігор Володимирович

39

ФГ «Станимир»

с.Станимир

Кіра Сергій Іванович

40

ФГ «Колонія»

с.Лагодів

Сайко Ігор Степанович

41

ФГ « Бучина»

с.Ганачівка

Писарчук-Була К.П

42

ФГ «Пролісок»

с.В.Глібовичі

Хоминич Ігор Васильович

43

ФГ «Дусанівське»

с.Дусанів

Умриш Ярослав Васильович

44

ФГ «Вікторя-В»

с.Липівці

Мітітеллу Галина Михайлівна

45

С,Г,Кооп «Колос»

м.Перемишляни

Король Надія Михайлівна

46

вир.Кооп.»Добра Надія»

с.Лагодів

Мартиняк Тарас Васильович

47

ПП «Добробут»

м.Перемишляни

Килестин Василь Іванович

48

ПП «Микола»

м.Бібрка

Пограничний Микола Миколайов

49 СОК "Агрофрут" с.Підгородище Йовчик Олег Михайлович