_1604665602_495x259_3_0_nw.jpeg

Для школярів та студентів запустили безкоштовний онлайн-курс з діджитал-маркетингу. Пройти навчання можна на порталі «Дія. Цифрова освіта».

Курс - це спільний проект Міністерства цифрової трансформації України та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Він побудований у форматі освітнього серіалу, де кожен урок – це окрема серія.

Складається курс з 8 серій, тривалість яких від 3 до 5 хвилин.

Таке навчання стане у пригоді школярам та студентам, які хочуть створити власну справу та мають ідею для стартапу.

"Молодіжне підприємництво - одне з ключових можливостей і пріоритетів розвитку не лише молоді, але й окремих громад та країни в цілому. Таке навчання підсилить інноваційні бізнес-ідеї та проекти в громадах і створять окремі інформаційні платформи. Це, своєю чергою, покращить доступ до інформаційних ресурсів до населення. Участь в цих інноваціях братиме безпосередньо молодь, яка зацікавлена в уніфікації процесів та полегшенні роботи бізнесу і органів влади", - зазначила керівник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софія Курман.

Серед ключових тем, які пропонують учасникам - основи діджитал-маркетингу, робота з соціальними мережами, контекстна реклама, розробка веб-сайтів та посадкових сторінок.

Слухачі курсу також зможуть дізнатися, яким чином створити свій перший сайт без коду та навчаться запускати рекламні кампанії в Інтернеті.

Пройти курс можна за посиланням.

Христина Дмитрик