_1606397586_613x321.34472934473_3_0_nw.jpeg

Попри пандемію промисловість області продовжує нарощувати обсяги. Зокрема за 10-ть місяців цього року обсяг промислової продукції, яку виробили підприємства Львівщини зріс на 3 % - у порівнянні з аналогічним періодом торік.

Як пояснили у департаменті економічної політики Львівської ОДА, зростання відбулося насамперед у тих галузях, які мають попит і в час карантину. Це виробництво харчової та хімічної продукції. Підприємства цих галузей змогли наростити також і обсяги експорту.

«Незважаючи на негативний вплив пандемії на окремі галузі економіки, ми спостерігаємо збільшення обсягів споживчого попиту населення. Відтак, є постійне замовлення в першу чергу в таких галузях, як харчова та хімічна»,-  зазначили у департаменті.

Отож, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на 16%, хімічних речовин і хімічної продукції – на 15,8%.

Хорошу динаміку продемонстрували добувна промисловість, металургійне виробництво та поліграфічна галузь.

Так, обсяги добувної промисловості та розроблення кар’єрів зросли на 3,2 %, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів – на 2 %. Наростили обсяги і підприємства з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності. Тут показник збільшився на 1,4 %.

Загалом за січень-вересень 2020 року підприємства Львівщини реалізували промислову продукцію на загальну суму 76,8 млрд грн. Найвищою в обсягах виробництва була частка підприємств харчової промисловості – більш як третина від загального обсягу реалізованої продукції.