_1606465130_613x321.58501118568_3_0.jpeg

26 листопада Господарський суд Київської області задовільнив позовну заяву управління капітального будівництва Львівської ОДА.

Управління звернулось в суд, аби стягнути майже 763 тисячі гривень з підрядника, який будував дитячий будинок сімейного типу в Радехові.

12 грудня 2017 року управління капітального будівництва Львівської ОДА та ТзОВ «Захист будівельних конструкцій» уклали договір щодо об’єкту «Будівництво дитячого будинку сімейного типу в м. Радехів Львівської області».

Відповідно до висновку судової будівельно-технічної експертизи, встановлено, що переліки, об’єми та вартість фактично виконаних будівельно-монтажних робіт не відповідають актам виконаних робіт та є завищеними.

«Після того, як рішення набере законної сили, та за наявності відповідного фінансування, ми і далі виконуватимемо будівництво цього дитячого будинку сімейного типу», - розповів т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської ОДА Павло Терех.

Нагадаємо, що перед тим дитячий будинок у Радехові будувала фірма «Львівський будівельний холдинг», яка теж завищувала вартість робіт на суму у понад 270 тисяч гривень. Тоді, рішенням Господарського суду від 26 березня 2019 року, ухвалили задовільнити позовну заяву управління та стягнути завищену вартість робіт.

 

Христина Дмитрик