_1606474479_566x297_3_0_nw.jpeg

Держгеокадастр запроваджує новий Е-сервіс «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації».

Запропонований сервіс відкриває нові можливості щодо здійснення замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг («Е-Сервіси») та інтегрованих із ним інформаційних систем Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/).

Зазначений сервіс доступний для користувачів, які здійснили авторизацію в особистому е-кабінеті. У такий спосіб користувач матиме змогу:

- сформувати клопотання (заяву);

- завантажити файли об’єктів державної експертизи землевпорядної документації для здійснення їхньої реєстрації;

- завантажити копію документа, що підтверджує внесення замовником державної експертизи плати за проведення державної експертизи (за наявності). Це також може бути код квитанції про оплату послуг, який можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check».

Заявник також зможе здійснювати перегляд інформації про історію поданих клопотань (заяв) або здійснювати їх пошук за реєстраційним номером.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні та з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, наголошуємо про важливість замовлення послуг Держгеокадастру в режимі онлайн. Усі Е-сервіси працюють у звичному режимі і є, як ніколи актуальними. Кожен охочий має можливість не виходячи з дому ними скористатися» - зазначила т.в.о. директора департаменту Людмила Гончаренко.

Оксана Буй