_1606484018_613x321.58790436006_3_0.jpeg

На Великій сцені Національного театру ім. Марії Заньковецької сьогодні відбулось урочисте відзначення ювілею народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Богдана Козака.

Під час урочистостей заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив ювіляру «Орден князя Ярослава Мудрого» IV ступеня.

«Велика приємність для мене бути сьогодні гостем на вашому святі. Водночас бути глядачем і свідком вашого таланту, який вже не один десяток років підкорює сцену. Що більше ви використовуєте свій талант, то кращим він стає. Знаю, що ваша обдарованість поєднується зі шляхетним серцем, гострим розумом та великою працелюбністю. І дуже цінним є те, що протягом багатьох років ви так щедро ділитеся своїми знаннями та досвідом зі студентами. Знаю, що ваші випускники - це успішні актори театрів Львова, Києва, Івано-Франківська, Дрогобича. Дякуємо вам за ваш талант, за вашу працю і за вагомий внесок у розвиток українського театрознавства. Прийміть щирі вітання з нагоди вашого ювілею. Бажаю вам міцного здоров’я та сил, творчої енергії та наснаги. Нехай кожен Ваш день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами та плідною працею! На многії і благії літа!», - звернувся до іменинника заступник голови.

В межах відзначення ювілею, доктор мистецтвознавства Майя Гарбузюк презентувала альбом «Богдан Козак – актор, педагог, науковець», виданий ЛНУ ім. І. Франка.

Богдан Козак – актор Львівського національного українського драматичного  театру ім. М. Заньковецької, академік Національної академії мистецтв України, професор, декан факультету культури і мистецтв Львівського національного університету ім. І. Франка, дійсний член Наукового товариства імені Тараса Шевченка, Лауреат Національної  премії України ім. Т. Шевченка.

У творчому доробку заньківчанина – близько 150 ролей.

Прес-служба ОДА