_1606737756_613x321.72214765101_3_0_nw.jpeg

У середу, 2 грудня, у Дніпрі стартує чемпіонат України з плавання. Для участі у ньому управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА відрядило 10 найкращих спортсменів-плавців Львівщини.

Загалом участь у змаганнях візьмуть понад 250 спортсменів з різних куточків України.

До складу зібрної команди Львівщини, зокрема, увійшли Владислав Самійло, Богдан Грицак, Олег Кусь, Дмитро Раков, Юліан Жеребецький, Владислав Пятночко, Софія Данилишин, Гліб Шумілов, Остап Котьолкін, Роман Воюйтюк та тренерка Любов Капра.

“Ми продовжуємо якісно оновлювати інфраструктурну базу для занять плаванням на Львівщині. Вже облаштовано басейн у Буську, тривають роботи у Давидові, Бродах, Червонограді. Осучаснення цих басейнів сприятиме збільшенню кількості охочих займатись плаванням, а це своєю чергою потенціал для спорту високих досягнень”, - зауважив керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, нещодавно відбувся молодіжний Чемпіонат України з плавання, у якому змагались 12 представників Львівщини.

Представнику нашої області Георгію Лукашеву вдалось встановити новий юнацький рекорд України на дистанції 200 м батерфляй та стати чемпіоном України на дистанції 400 метрів у комплексі. Чемпіонкою України також стала львів’янка Марія Городня на дистанції 800 метрів вільним стилем.