_1606743598_613x321.77624602333_3_0_nw.jpeg

Сьогодні, 30 листопада, у Дніпрі відбудеться матч за Суперкубок України з водного поло. За перемогу у ньому позмагаються львівський клуб “Динамо” та збірна Харківської області.

“Ми підготувались до цього виїзду належним чином, адже змагання мали відбутись ще раніше. Оскільки їх перенесли, то команда мала більше часу для тренувань. На останніх тренуваннях ми більше працювали тактично, напрацьовували комбінації, зв’язки між гравцями”, - розповів тренер команди Олексій Шведов.

Завтра у Дніпрі стартує чемпіонат України з водного поло. У ньому окрім чинного володаря титулу львівського «Динамо» та Збірної Харківської області, гратимуть ще чотири команди – ВК «Маріуполь», НТУ ХПІ Харків, ДНУ-Дніпро та Збірна Харківської області–2.

Упродовж чотирьох днів команди зіграють матчі першого туру.

Нагадаємо, у жовтні ватерполісти львівського «Динамо» стали переможцями Кубку України з водного поло. Також у серпні цього року львівські ватерполісти втретє поспіль стали чемпіонами України. Загалом ВК “Динамо” вже сім разів виборював титул чемпіона України.

Делегеція ватерополістів Львівщини візьме участь у змаганнях за фінансової підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.