_1607354476_613x321.65390749601_3_0.jpeg

За підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся тренінг «Від жінки для жінки або жінки можуть». Захід організувала ГО «Осоння» у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Спікери порушили тему жіночого лідерства. Говорили про сприяння розвитку професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, постраждалих від домашнього/ґендерно зумовленого насильства, або жінок, які перебувають у групі ризику потрапляння у випадки насильства.

«Подібні тренінги є дуже корисними, вони спонукають жінок діяти та розвиватися», - зауважила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

Серед спікерів заходу – Світлана Калініна, кар’єрна радниця Української фундації громадського здоров'я  у м. Львів для жінок, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Саме вона консультує таких жінок щодо вибору професії, працевлаштування, навчання та подальших професійних можливостей (контакти: 0980456090, 0503230019 (Viber, Telegram).

За словами кар’єрної радниці, найкращим рецептом профілактики насильства є фінансова безпека.

«На таких зустрічах жінки мають можливість отримати одна від одної не тільки досвід, а й мотивацію», - зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Уляна Дорош.

Відтак, слухачки дізналися про те, як правильно скласти резюме, підготуватись до співбесіди, адаптуватись на новому робочому місці тощо.