_1607508966_613x321.30987394958_3_0_nw.jpeg

Аграрії Львівської області можуть скористатися розширеною Урядовою програмою підтримки. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства збільшило перелік української сільгосптехніки, чверть вартості якої компенсують з держбюджету.

Відтак, до списку додали 417 найменувань, серед яких: посівний напівпричіпний комплекс, агрегати для внесення рідких мінеральних добрив, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання великої рогатої худоби і свиней тощо.

Про це інформують у департамені агропромислового розвитку Львівської ОДА.

«Виробники сільгосппродукції Львівщини можуть закуповувати техніку за пільговою програмою.  Держава компенсовує аграріям 25% вартості на необіхне для них обладнання чи машини. Так за період січень-вересень 2020 року сількогосподарські товаровиробники області отримали часткову компенсацію  вартості с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва у сумі 10,5 мільйонів гривень за 378 одиниць", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зазначимо, що загалом у бюджеті на 2020 рік на компенсацію придбання сільгосптехніки передбачили 1 млрд гривень.

У повному переліку налічують понад 14,5 тисяч пристроїв та машинвід понад 190 заводів-виробників. Переглянути їх можна тут.

Оформити компенсацію можна через будь-який банк, який уклав меморандум із Мінекономіки. Із списком устаном можна ознайомитися за посиланням.

 

Христина Дмитрик