_1608555770_609x320_3_0_nw.jpeg

За минулу добу на автодорогах Львова та області сталося 38 дорожньо-транспортних пригод, 2 з них - з потерпілими. Про це інформують у відділі комунікації поліції у Львівській області.

З них 14 автопригод - на дорогах області, ще 24 - у Львові. Внаслідок ДТП троє осіб були травмовані. Загиблих немає.

За наслідками інших пригод поліціянти склали 35 адміністративних протоколів за ст.124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Нагадаємо, що в області триває інформаційна кампанія з метою привернення уваги водіїв до проблеми дорожньо-транспортного травматизму. Це інформаційні борди розміщені на центральних автошляхах області. Напис «Дорога не пробачає» та зображення на бордах попереджають - перевищення водієм швидкості тягне за собою трагічні наслідки.

«Наслідки є не лише для водія-порушника, але й для інших учасників дорожнього руху»,-  наголосили у Львівській ОДА.

Інформаційні борди розміщені на центральних автошляхах області.

Організатори, а це департамент внутрішньої та інформаційної політики за сприяння департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА, закликають водіїв бути уважними та не порушувати правила дорожнього руху, а також сподіваються, що активна інформаційна кампанія дасть позитивний результат і вплине на зменшення кількості ДТП в області.

 

Юлія Савостейко