_1609318781_572x300_3_0_nw.jpeg

29 грудня відбувся аукціон з приватизації окремого майна Борокського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку обєктів ДП «Укрспирт». За результатами аукціону до бюджету надійде понад 55 мільйонів гривень.

За право власності на актив під час торгів змагалися троє учасників, які збільшили ціну у понад чотири рази – зі стартових 13,2 млн грн. до 55,1 млн грн.

«У Львівській області це вже 5-ий успішний аукціон з приватизації спиртових активів, які відбуваються в рамках демонополізації ринку виробництва спирту. За результатами 5-ти аукціонів з приватизації спиртових активів Львівщини, що відбулися у поточному році, стартова ціна об’єктів приватизації зросла у понад два рази. Загалом до державного бюджету мають надійти близько 270 мільйонів гривень», - зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Ганна Кущак.

Актив розташований в Сокальському районі Львівської області. Новий власник отримає значну кількість об’єктів нерухомого майна, серед яких: головний корпус, зерносховища, солодовня, спиртобази, спиртосховища, матеріальні склади тощо, а також транспортні засоби та устаткування. Майно розташоване на земельних ділянках загальною площею 7,59 га.

Переможець аукціону тепер має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок – після цього процес приватизації Борокського МПД вважатиметься офіційно завершеним.