_1611231197_613x321.53269754768_3_0_nw.jpeg

За час дії Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» у Львівській області видали 704 кредити на суму майже 1 мільярд 290 млн грн. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

За кількістю виданих кредитів Львівщина лідер серед областей України.

«Не може не тішити те, що Львівщина вже упродовж тривалого часу  є лідером за кількістю укладених договорів в межах програми. Це показник, як правильного інформування, так і активності бізнесу. Вкотре зазначаємо, що кредитування бізнесу – вагомий чинник економічного зростання. І програма підтримки бізнесу «5-7-9» показала хороші результати в області. Що важливо, вона дозволяє підтримати бізнес в нелегкий час пандемії»,-  розповів заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів.

Так, кредити в області видають 8 банків-учасників програми. Це - АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «КРЕДОБАНК», АТ «Райффайзен Банк Аваль».

Серед видів діяльності найбільше по сумах виданих кредитів скерували на галузь сільського господарства - 28%, оптову та роздрібну торгівлю - 26%, переробну промисловість - 21%, транспорт - 7%, охорону здоров’я - 2%.

За цілями кредитування у Львівській області переважає рефінансування – 40%, надання кредитів на оборотний капітал в рамках антикризового пакету – 39%. Зростає кредитування на інвестиційні потреби – 21%.

Більше про Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» за посиланням.