_1613125673_527x276_3_0_nw.jpeg

За попередню добу в області ПЛР-тестуванням підтвердили 373 випадків інфікування коронавірусною інфекцією, госпіталізували 94 особи. Про це під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

«Зараз фіксуємо збільшення кількості підтверджених випадків, також маємо незначне збільшення кількості пацієнтів, які потребують госпіталізації. Заповненість ліжкової мережі на сьогодні – 29,2%. У районах області найбільше завантажені Стебницька міська лікарня – 99 хворих, 83 пацієнти з ковідом – у Стрийській міській лікарні», - зазначив очільник департаменту охорони здоров’я.

 

 

Зважаючи на незначну негативну динаміку, Орест Чемерис вкотре закликав не втрачати пильності та не нехтувати життям та здоров’я. Найкраща профілактика – дотримання карантинних норм.

Щодо вакцинації, перші дози вакцини на Львівщині очікують вже наступного тижня.

«Вже напрацьовані маршрут і карта вакцинації, мобільні бригади, перелік пунктів щеплень тощо. Зазначу, що процедура передбачає попередній огляд суміжних спеціалістів. Всі необхідні консультації, огляд пацієнтів, в тому числі вагітних та із груп ризику, відбуватимуться відповідно до протоколів МОЗ. З моменту, коли ми отримаємо вакцини – готові працювати», - розповів Орест Чемерис.

Зазначимо, на сьогодні у стаціонарах області лікують 1153 пацієнтів. В реанімації перебувають 103 людей, з них на апаратах ШВЛ – 20.

За увесь час COVID-19 підтверджено у 73855 осіб. Померли 2174 людини. Одужали від коронавірусної інфекції 65742 особи.