4 квітня 2011 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату Львівської ОДА Ольги Гузар та начальника Головного управління юстиції у Львівській області Андрія Багряка відбулося засідання Львівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

В засіданні взяли участь члени Львівської обласної МКМР, голови територіальних МКМР, начальники районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції.

Начальник юридичного відділу Державної податкової адміністрації у Львівській області Лілія Парпан виступила з доповіддю щодо проблематики інформування з питань податкового законодавства та формування високої податкової культури населення регіону.

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Руслана Іванкова доповіла, як проводиться правоосвітня робота з питань пенсійного законодавства та пенсійної реформи, зокрема.

Було розглянуто підсумки роботи Львівської обласної та територіальних міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення за 2010 рік, визначені пріоритетні завдання та затверджено план роботи на 2011 рік.

Заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Ольга Гузар висловила ідею, щоб в майбутньому журналісти супроводжували правників під час їх візитів на місця, де вони проводять заходи з правової освіти населення.

За кращу правоосвітню роботу за підсумками 2010 року почесними грамотами від Львівської ОДА та ГУ юстиції у Львівській області були нагороджені журналісти та керівники районних управлінь юстиції.