Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

19 травня у м.Перемишляни відбудуться заходи із вшанування пам'яті жертв політичних репресій:

16.00 год - панахида біля відділу освіти (колишньої катівні НКВС) та покладання квітів

 

Вітчизняні підприємстві спроможні виробляти весь спектр сільськогосподарської техніки для того, щоб повністю забезпечити потреби аграрної галузі.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров на нараді з питань забезпечення сільгоспвиробників сучасною технікою українського виробництва.

«Наші підприємства зуміли досягнути певних результатів. Вони зараз випускають конкурентоспроможну продукцію. Однак при детальному аналізі виявилося, що 80% техніки, яку використовують наші селяни, - це техніка імпортного виробництва. Також значний рівень імпортної складової знаходиться у виробництві вітчизняної сільськогосподарської техніки. Ми ставимо завдання повністю забезпечити своє село надійною сільськогосподарською технікою і для цього у нас є всі можливості», - сказав Глава Уряду.

Прем'єр-міністр вважає за необхідне створення аграрного банку, а також активізувати систему аграрного лізингу. «Ми маємо намір цього року створити аграрний банк, який має стати активним учасником ринку і активно сприяти розвитку сільськогосподарського машинобудування. У нас є всі можливості для його розвитку», – сказав Микола Азаров.