Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

25 лютого мешканців села Підмонастир о 16.00 год запрошують у Народний дім, о 17.30 год. мешканців села Волощина запршують у Народний дім, а о 19.00 мешканців села Великі Глібовичі запршують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Вітчизняні підприємстві спроможні виробляти весь спектр сільськогосподарської техніки для того, щоб повністю забезпечити потреби аграрної галузі.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров на нараді з питань забезпечення сільгоспвиробників сучасною технікою українського виробництва.

«Наші підприємства зуміли досягнути певних результатів. Вони зараз випускають конкурентоспроможну продукцію. Однак при детальному аналізі виявилося, що 80% техніки, яку використовують наші селяни, - це техніка імпортного виробництва. Також значний рівень імпортної складової знаходиться у виробництві вітчизняної сільськогосподарської техніки. Ми ставимо завдання повністю забезпечити своє село надійною сільськогосподарською технікою і для цього у нас є всі можливості», - сказав Глава Уряду.

Прем'єр-міністр вважає за необхідне створення аграрного банку, а також активізувати систему аграрного лізингу. «Ми маємо намір цього року створити аграрний банк, який має стати активним учасником ринку і активно сприяти розвитку сільськогосподарського машинобудування. У нас є всі можливості для його розвитку», – сказав Микола Азаров.