Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 573 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

У Перемишлянській музичній школі навчаються 257 учнів. Випускниками 2012 - 2013 н.р. стало 27 учнів, з них – 15 художників і 12 музикантів; серед них на «відмінно» – 11 учнів.
Загалом по школі 105 учнів закінчили навчальний рік на «відмінно».
Методичним кабінетом обласного управління культури було проведено огляди-конкурси  вихованців народного відділу (баян, акордеон); струнно-смичкового, художнього та музично - теоретичну олімпіаду. Усі відділи МШ взяли участь у обласних конкурсах, де були відзначені учні:
Народний відділ (баян, акордеон) – диплом 3 ступеня - Семків         Володимир (6 кл.),  викл. Шлюбик В.Й.
Ансамбль бандуристів – диплом 2 ступеня, кер. Процик Н.А.
Художній відділ – конкурс дитячого малюнка «Об’єднаймося ж, брати мої» - диплом 1 ступеня  - Кухмістер Олег (3 кл.),  викл. Юсковець Л.В.
Конкурс художньої творчості «Моя майбутня професія», присвячений Дню соціальної справедливості – 1 місце - Кирилів Ліля (4 кл.), викл. Юсковець Л.В.
Учні художнього відділу брали участь у Всеукраїнському конкурсі образотворчих та декоративних робіт «Просто небилиці», та були відзначені дипломом. Роботи виставлялися на виставці у Львівському Палаці мистецтв.
Маленькі піаністи музичної школи (Воробець А., викл. Голодняк О.В. та Париляк А., викл. Свідніцька О.Б.) приймали участь у ІІІ Міжнародному конкурсі юних піаністів ім. В.Барвінського, що проходив у м. Дрогобич, та гідно представили наш край. Діти нагороджені грамотами від організаторів, а викладачі отримали подяки за добру та професійну підготовку учнів.
Цього року учні нашої Перемишлянської музичної школи вперше брали участь у кастингу телевізійного конкурсу «Різдвяна коляда», організаторами якого були ТВК «Південний» та телевізійно-мистецька студія «Кадрики». Успішно пройшовши відбір,  ансамбль гітаристів  (кер. Галайко Г.В.) та вокальне тріо «Калинонька» (кер. Шатківська Г.М.) були запрошені та взяли участь у заключному гала-концерті. Учасники отримали цінні подарунки, а школа – диплом. А на Всеукраїнському конкурсі сучасної релігійної пісні «Пісня серця» м. Новий Розділ у 2-ій віковій групі учениця 4 кл. Кораб’як М., (викл. Шатківська Г.М.) отримала диплом 3 ступеня.
Впродовж 2012 – 2013 навчального року були проведені святкові і тематичні концерти в народних домах та в загальноосвітніх школах.
Проведено лекції-концерти, присвячені творчості С.Гулака-Артемовського, Т.Г.Шевченка, святкові концерти «Свято Миколая», «День матері», «Вечір фортепіанної музики», благодійний концерт «Великоднє милосердя». До колективу ПМШ часто приїжджали з концертами студенти та викладачі Львівського музичного училища.