Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 736 гостей на сайті

Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_osv_voms13031.jpg 18 червня 2013 року у рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Перемишлянщину відвідала делегація  освітян з числа керівників опорних шкіл та шкіл нового типу Дрогобицького району, керівника управління освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Івана Теодоровича  Стецка, завідувача РМК Володимира Яковича Штокайла.


Делегацію зустріли керівник відділу освіти, молоді та спорту Перемишлянської РДА Наталія Григорівна Борщ, завідувач РМК Степанія Андріївна Тарасюк, голова профспілки працівників освіти і науки району Роман  Володимирович Хімко.
b_200_150_16777215_0___images_stories_osv_voms13032.jpg Зустріч відбулася у приміщенні Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Уляни Кравченко. Директор школи Галина Михайлівна Островерха проінформувала присутніх про готовність закладу до впровадження Державного стандарту та провела змістовну екскурсію у кімнаті-музеї Уляни Кравченко. Під час обговорення  І.Т.Стецко вручив пам’ятний подарунок керівнику відділу Н.Г.Борщ.
Члени делегації вивчали та аналізували стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів Перемишлянського району до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах нашого району.
З особливостями Стоківської ЗОШ І-ІІ ст. ознайомив директор школи Б.В.Собейко.
Дорогою до Перемишлян гості відвідали історичну пам’ятку – Свірзький замок.
Змістовною і плідною була робота делегації у Перемишлянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О.Ковча.  Директор школи Дух Л.В. поділилася досвідом співпраці навчального закладу з освітянами Скавіна Республіки Польща. На завершення зустрічі учні-екскурсоводи ознайомили гостей із життям-подвигом блаженномученика о.О.Ковча, ім.’я якого носить заклад.
На завершальному етапі гості відвідали Унівську ЗОШ І-ІІ ст., Святоуспенську Унівську Лавру та побували на Чернечій горі.
Під час засідання круглого столу, обмінюючись враженнями та думками, представники обох сторін зробили спільний висновок, що без створення належних організаційно-педагогічних умов функціонування та розвитку інноваційного освітнього середовища неможливо спонукати до подолання встановлених стереотипів, застарілих підходів, пошуку нового комплексу ідей щодо створення нової школи, у якій утверджується особистісно орієнтований підхід, що відповідає пріоритетам державної політики, спрямованої на постійне оновлення змісту освіти.