5 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій та Бібрський міський голова Тарас Чабан взяли участь у позачерговому засідання комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку провів перший заступник  голови обласної державної адміністрації, голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богдан  Матолич.

 

 Під час засідання комісії розглянуто   два питання, які потребують негайного вирішення. Зокрема, це ситуація, що склалася у зв’язку з аварійним станом  автодорожнього шляхопроводу на вул. Городоцькій, 166 у м. Львові та питання щодо  ситуації з аварійним житловим будинком на пл. Національного Відродження, 2 у м. Бібрка Перемишлянського району.

Окремо було заслухано Бібрського міського голову Тараса Чабана, який поінформував присутніх про ситуацію з аварійним житловим будинком у м. Бібрка Перемишлянського району.

«Дану ситуацію, яка сталася довкола аварійного житлового будинку визначено як некласифіковану подію і таку, що потребує реагування та вжиття невідкладних і вичерпних заходів, з метою недопущення її переростання в надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня», – наголосив Б. Матолич.

Перший заступник голови облдержадміністрації доручив Перемишлянській РДА уточнити проектно-кошторисну документацію об’єкту в поточних цінах, провести її комплексну державну експертизу та  терміново надати відповідальним структурним підрозділам облдержадміністрації  необхідні матеріали для їх опрацювання та надання висновків щодо підстав виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету, правильності поданих розрахунків та можливого обсягу виділених асигнувань з резервного фонду обласного бюджету.