Сьогодні, 8 липня, під час апаратної наради під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича відбулась презентація щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України “Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році”. Презентацію провів заступник директора регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м.Львові Тарас Васильців.

 

Як поінформував Тарас Васильців, головну увагу в посланні зосереджено на питаннях розвитку економіки, бюджетної та соціальної політики, гуманізації суспільного життя, реформування влади, а також європейській інтеграції.
Заступник директора філіалу Національного інституту стратегічних досліджень наголосив, що відповідно до цього документу, ключовим завданням на сьогодні є об’єднання зусиль усіх гілок влади та суспільства для подолання наслідків глобальної економічної кризи, а також реалізації завдань та ініціатив Президента України. Окрім цього, він розповів, що значну увагу у Посланні Глави держави приділено також активному розвитку державно-приватного партнерства та соціально-економічному зростанню регіонів України.

Зазначимо, що цьогорічне Послання складається з чотирьох розділів, котрі присвячені економіці та соціальній сфері України в умовах посилення глобальної нестабільності, гуманізації суспільного життя як базової передумови успішної модернізації держави, розвитку і забезпеченню ефективного функціонування інститутів народовладдя, а також питанням щодо становища України в нових умовах глобалізованого світу.