Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

22 лютого мешканців сіл Лани, Гончарів та Благодатівка  о 16.00 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_13rik_07_dsc04203.jpg9 липня перший заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації І.Рій, заступник керівника управління агропромислового комплексу району М.Цимбаліста, начальники і спеціалісти відділів АПК, представники сільгосппідприємств  взяли участь у селекторній нараді з питань проведення жнив і цінової ситуації на зерновому ринку.
Нарада проводилась під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олександра Сеня.

 
Одним із основних питань, що розглядались під час селектору, було проведення жнивної кампанії. Зокрема, заступник Міністра агропромполітики наголосив, що на сьогодні основним питанням у цій сфері є якісна організація жнив у регіонах держави.
Під час наради було наголошено на необхідності підвищення темпів збирання озимого ріпаку, зернових та зернобобових культур. Окрім цього, учасники наради розглянули урожайність у регіонах, а також їх забезпеченість необхідною технікою для збору врожаю.
Важливим питанням селекторної наради став розгляд ситуації на споживчому ринку, зокрема щодо зниження цін на зернові культури. Було відмічено, що критичних знижень вартості зерна немає та не передбачається, оскільки сьогодні ринок повернувся до середньорічних цін.
Разом з цим, Олександр Сень доручив в усіх регіонах здійснювати постійний моніторинг та контроль вартості продовольчого зерна, щоб не допустити жодного випадку необґрунтованого підвищення цін.
Також на селекторі обговорили питання щодо епізоотичної ситуації на теренах України та у країнах, з якими вона межує. Основну увагу зосереджено на недопущенні заносу хвороби африканської чуми свиней на територію нашої держави, спалахи якої виявлені у Росії та Білорусії. Для цього було доручено здійснювати ретельний контроль вантажів під час перетину українського кордону, а також забезпечити роботу свиногосподарств у закритому  режимі. Окрім цього, наголошувалось також й на проведенні обов’язкових навчань для моделювання виникнення загрозливих ситуацій.
Завершальним питанням під час наради стало забезпечення та посилення протипожежних заходів на полях. Зокрема, наголошувалось на недопущенні спалювання стерні та залишків сухої рослинності, а також покращенні охорони полів від підпалів.