Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

22 лютого мешканців сіл Лани, Гончарів та Благодатівка  о 16.00 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Найближчими вихідними, 12-13 липня, Львів і Львівська область прийматимуть одну з найшвидших і найскладніших гонок Чемпіонату України з ралі, 10-е Міжнародне ралі «Галіція». Ювілейна гонка, яка святкуватиме цього року своє десятиліття, стане унікальним автоспортивним святом як для її учасників, так і для численних уболівальників. Цього року ралі «Галіція» відбудеться не лише в статусі третього етапу Чемпіонату України, а також вперше в своїй історії увійде в календар Кубка Європи. Окрім того,  змагання стало сумісним етапом українського та білоруського Чемпіонатів. Ніколи раніше гравійні гонки нашого Чемпіонату з ралі не набували статусу офіційних етапів першостей інших держав.

 

Унікальні дороги Західної України стануть цього разу нашою візитною карткою для гостей з декількох країн. У списку учасників – гонщики з Італії, Росії, Білорусії. Всього бажання випробувати свої сили в цій гонці виказали 54 екіпажі. Гонщики змагатимуться у десяти залікових категоріях: п’яти національних і п’яти міжнародних. У кожній з них вже зав’язалася боротьба за топові позиції – два етапи національного чемпіонату, що вже відбулися в Херсоні та Маріуполі, принесли гонщикам перші залікові очки і визначили перспективи для найсильніших з них поборотися за нагороди всього сезону.

Закономірно, що основна увага вболівальників зосередиться на боротьбі за подіум абсолютного заліку, і 10-е Ралі Галіція буде прикрашено протистоянням видатних спортсменів країни. За перші три позиції турнірної таблиці боротимуться лідери заліку: це киянин Олексій Кікірешко, який очолює чемпіонат з 83 заліковими очками, його земляк, бронзовий призер Чемпіонату світу з ралі 2012 року, Валерій Горбань (66 очок) і харків’янин Антон Кузьменко (61 очко). Однак, це ще не всі претенденти! Чималу небезпеку для конкурентів представляє і п’ятикратний чемпіон України Олександр Салюк. Дві невдалі попередні гонки відкинули Салюка на п’ятий рядок, і він неодмінно спробує відігратися у Львові.

А тим часом організатори приготували для учасників цікаву трасу, яка стане гідною ареною для ралійних дуелей етапу. Головна особливість львівського ралі – його надзвичайно швидкісні й складні спеціальні ділянки, які вимагають від учасників максимальної концентрації та навичок пілотування на найвищих швидкостях. В історії Ралі Галіція долю перемоги не раз вирішували примхи спортивної фортуни, отже, ніхто не застрахований від них і цього року.

Програмою ралі передбачено 8 спецділянок, і вони пройдуть переважно гравійними трасами Львівської області. Географія ралі охоплює дороги в районі населених пунктів Миколаїв, Новий Розділ, Тростянець, Стільсько, Діброва. Всього учасникам доведеться подолати дистанцію 425 км, з яких 150 км – це бойові спецділянки. Змагання триватимуть два дні: у п’ятницю та суботу. Церемонії відкриття і закриття відбудуться на Оперній площі на пр. Свободи (п’ятниця з 19-00 та субота з 18-00), а парк сервісу розташований на стадіоні Арена Львів. Вхід вільний для всіх пішохідних відвідувачів.

Ще до початку змагань, 13 липня від монументу Слави (вул. Стрийська) до глядацьких фан-зон вирушать спеціальні безоплатні автобуси за таким графіком: до фан-зон – о 7:30, 7:50, 8:10, 8:30, назад до Львова – о 12:20; 12:40, 15:50, 16:10.
Довідка:
Чемпіонат України з ралі – ралійна серія, організатором якої виступає Комітет ралі, що входить до складу Автомобільної федерації України (FAU). Ці змагання проводяться в Україні з 1994р. і включають кілька видовищних етапів. Етапи проходять у різних за своїми природними умовами регіонах – у Карпатах, на Прикарпатті й Буковині, у Криму та Приазов’ї. Міста, що рік у рік традиційно приймають ралі, – це Херсон, Львів, Чернівці, Маріуполь, Ялта.
Чемпіонат України з ралі 2013-го року складається з таких етапів:
17-18 травня – Міжнародне ралі «Чумацький Шлях» (Херсон)
14-15 червня – Міжнародне ралі «Маріуполь» (Маріуполь)
12-13 липня – Міжнародне ралі «Галіція» (Львів)
16-18 серпня – Міжнародне ралі «Александров Ралі» (Чернівці)
13-15 вересня – Міжнародне ралі «Ялта» (Ялта)
18-9 жовтня – Міжнародне ралі «Трембіта» (Івано-Франківськ)

Організатором Чемпіонату України по ралі з 1994р. – моменту проведення перших змагань незалежного українського Чемпіонату, – є Комітет ралі, що входить до складу Автомобільної федерації України (FAU) – громадської організації, яка, у свою чергу, офіційно визнана Міжнародною автомобільною федерацією (FIA).