Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

З метою забезпечення належних умов для проживання дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування та на виконання доручення голови обласної державної адміністрації, на території Львівської області заплановано будівництво 7 дитячих будинків сімейного типу на земельних ділянках відібраних спеціально створеною робочою групою.

 

На реалізацію зазначеного проекту у 2013 році передбачено виділення 5 млн. грн. із обласного бюджету та більше 1 млн. грн. – спонсорських коштів.

Зазначимо, у третьому кварталі 2013 року заплановано введення в експлуатацію 2-ох дитячих будинків – на території с. Домажир Яворівського району та  у м. Буську.

За основу будівництва обрано типовий швидкозбірний будинок, каркасного типу. Загальна площа будинку – 263 м2. На сьогодні розроблено проектна документація, виготовлено детальний план території та проект землеустрою, видано технічні умови., отримано містобудівні умови та обмеження. Ведуться будівельні роботи. Відкриття будинків у с. Домажир та м. Буськ заплановано на 24 серпня 2013 року.