Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2011 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 228 гостей на сайті

1-3 квітня 2011 р. у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» пройшов 19-ий обласний конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, сприяючи відновленню стародавніх народних промислів, розвитку народного мистецтва.

У конкурсі брали участь школярі образотворчих та поза-шкільних навчальних закладів у різних номінаціях: гердан, вироби з бісеру, українська народна вишивка, кераміка, ткацтво, килимарство, українська народна іграшка, писанка, плетіння з природніх матеріалів, художня обробка деревини.

Наш район на конкурсі представляли вихованці Центру дитячої та юнацької творчості міста Перемишляни Марія Ткач (13 р., група бісероплетіння «Колорит», кер. О.І. Коваль), Ганна Кулеба (14 р.), Романа Петрів (12 р.) - гурток “Декоративне оздоблення побутових речей», кер. Г.Я. Сіренко.

Учасників було більше, ніж очікували. Але всім створили умови для плідної роботи. Діти представили  багато гарних робіт, виконаних у різних техніках. Залишатися байдужим від споглядання дитячих витворів неможливо – ґердани і силянки, чільце, пояси, вишиті сорочки, одягнені в народні строї ляльки просто вражали красою і майстерністю. Це треба було побачити на власні очі!

Неповторністю орнаменту і досконалою технікою виконання силянок перемогу у номінації «Гердан, вироби з бісеру» здобула Марія Ткач, яка привезла зі Львова диплом І ступеня.

Ще одна вихованка групи бісероплетіння «Колорит» Тетяна Мацюк (11 р.) зайняла ІІ місце в обласному конкурсі «Природа і фантазія»

Думаю, перемога гуртківців на престижних конкурсах стала хорошим подарунком їхнім матерям і вчителям до свята Матері.