Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2011 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 614 гостей на сайті

Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

19 травня у м.Перемишляни відбудуться заходи із вшанування пам'яті жертв політичних репресій:

16.00 год - панахида біля відділу освіти (колишньої катівні НКВС) та покладання квітів

 

Багато талантів має Перемишлянщина… Де б не їздили наші обдаровані діти, всюди їх здібності нагороджують високими відзнаками. Хтось співає, хтось танцює, хтось малює, а комусь до душі плести з бісеру.

Кожна людина в певному життєвому руслі прагне  чогось добитися. Висоти прагнула і вчителька бандури, керівник хору Перемишлянської  дитячої музичної школи Шатківська Галина Миколаївна. Цілий рік вона вивчала з дітьми  пісні, з якими мали виступати на конкурсі хорових колективів. І не марно, адже плідну роботу диригента і самого дитячого хору відзначили хорошими словами і призовими місцями не лише в районі, а й в області.

- Галино Миколаївно, в першу чергу, хочу запитати,  як проводився конкурс?

- Перший етап конкурсу проводився  11 квітня в Буську. Всі хорові колективи поділялися на так звані «кущі». До нашого куща відносились Олесько, Глиняни, Золочів, Броди, Буськ і Підкамінь. На цьому турі наш хор похвалили за чисте виконання творів, а також дали нам «путівку» на 2 тур, тобто до Львова.

В області ми виступали  4 травня в Будинку органної та камерної музики. Я особисто не сподівалася на призове місце, але була впевнена, що серед 15-ти хорів ми добре виступимо і залишимо хороший настрій у залі. А тут… «Вітаю, у вас 3-тє місце!». Що ж тут іще скажеш? Наш хоровий колектив вперше побував у органному залі, вперше нам надали право захищати честь музичної школи в області, і ми не підвели, адже привезли призове 3-тє місце. Я дуже задоволена!

- Як до перемоги поставилися діти?

- Діти були надзвичайно задоволені, що гідно виступили. Крім того, вони відвідали хорову капелу «Дударик», що неподалік місця проведення конкурсу. Саме там  ще раз заспівали конкурсну програму, щоби відчути гарну акустику приміщення церкви св. Лазаря.

Також дітям дуже сподобались пісні, які вони виконували. Зокрема, твір Лесі Горової «Музика звучить».

- На чому журі акцентувало увагу?

- Велику роль відігравало саме виконання творів, також їх актуальність. Позитивно відзначали колективи, програма яких була українською народною чи сучасною. Костюми відіграли не менш важливу роль, адже відповідали світлому і життєрадісному українському репертуарові нашого хору. До речі, у Буську журі лагідно назвало нас «ангелочками», що надзвичайно приємно. Планую при допомозі батьків зробити ще один комплект костюмів.

Важливою була якість виконання творів, особливо акапельного.

- Які проблеми виникали під час підготовки і чи були вони взагалі?

- Проблеми всюди є і нікуди від них не втечеш (сміється). Мало будо дітей у 3-му голосі, але на допомогу прийшли випускники школи, за що їм щиро вдячна.

Вибираючи програму, вирішила ризикнути і взяла твір Моцарта «Пісні радості співаєм». Твори цього композитора важко виконувати, адже в них має бути присутня легкість.

Як результат – з усіма перешкодами  в організації ми впоралися.

Вдалося поспілкуватися і з учасницями колективу - Іриною Петрів і Романою Кравець.

- Чи подобається вам відвідувати хор?

- Так, звісно подобається. У музичній школі ми відвідуємо ансамблі, маємо багато додаткових уроків, але не жаліємо, що погодились співати ще й у хорі. Хоча трохи важка, але й цікава і весела програма  ще більше заохочує  приходити на заняття. Крім того, дуже сподобалось співати в органному залі.

Керівник хорового колективу, а також дирекція школи виносять щиру подяку  концертмейстеру Голодняк Оксані Василівні, вчителю скрипки Білик Ользі Василівні, усім дітям, випускникам, солістам Соломії Козак і Марті Підлужній, а також спонсорам - Гацу М., Колосовській Л., Оленчук К., Петрів Б., Юзві В., Павліченко З. і Росіцькому М., за сприяння яких діти мали змогу бути учасниками конкурсу.

Як бачимо, Перемишлянщина може гордитись своїм майбутнім, адже воно плекається в теплих і ніжних руках української пісні.