Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 370 гостей на сайті

Заклади загальної середньої освіти

№ п/п

Назва

Адреса

Керівник (ПІП)

Тел.

1.

НВК "ЗНЗ "І-ІІ ст - ДНЗ"с.Бачів

с.Бачів

Кушнір Надія Євгенівна

 

2.

ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Уляни Кравченко»

 

м.Бібрка

Островерха Галина Михайлівна

5-53-57

3.

Білецька ЗОШ І-ІІ ст.

с.Біле

Кучковська Галина Володимирівна

5-02-12

4.

Болотнянська ЗОШ І-ІІІст.

с.Болотня

Сурма Петро Іванович

4-43-30

5.

Великоглібовицький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Ю.Головінського

 

с.В.Глібовичі

Онищак Ігор Михайлович

5-53-31

6.

Дунаївська ЗОШ І-ІІІст.

с.Дунаїв

Федак Ольга Ярославівна

5-55-35

7.

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» с.Костенів ім..А.Костирки

 

с.Костенів

Гавінський Степан Михайлович

5-21-36

8.

НВК "ЗНЗ "І-ІІІ ст - ДНЗ"с.Липівці

с.Липівці

Сапожко Володимир Тимофійович

5-76-38

9.

Осталовицький ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

с.Осталовичі

Роса Марія Володимирівна

2-14-03

10.

ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ-гімназія І-ІІІ ст.»

 

м. Перемишляни

Малик Орест Йосипович

2-18-66

11.

ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім..О.Ковча»

 

м. Перемишляни

Дух Людмила Володимирівна

4-63-42

12.

НВК "ЗНЗ "І-ІІІ ст - ДНЗ"с.Романів

с.Романів

Штайн Марія Степанівна

 

13.

Свірзька ЗОШ І-ІІІст.

с.Свірж

Васильчак Ганна Володимирівна

5-51-24

14.

Боршівська ЗОШ І-ІІст.

с.Боршів

Нечай Марія Миколаївна

 

15.

Філія НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Виписки

 

с.Виписки

Шиманський Михайло Адамович

 

16.

Вишнівчицька ЗОШ І-ІІст.

с.Вишнівчик

Винярська Марія Володимирівна

5-46-34

17.

Вовківська ЗОШ І-ІІст.

с.Вовків

Задорожний Іван Петрович

 

18.

Ганачівська ЗОШ І-ІІст.

с.Ганачівка

Матяк Оксана Леонідівна

5-51-58

19.

Глібовицька ЗОШ І-ІІст.

с.Св.Глібовичі

Хоміцька Мар'яна Вікторівна

098-234-66-55

20.

Добряницька ЗОШ І-ІІст.

с.Добряничі

Марків Ольга Василівна

5-33-40

21.

Дусанівська ЗОШ І-ІІст.

с.Дусанів

Вовк Світлана Іванівна

5-44-52

22.

Іванівський НВК НВК "ЗНЗ "І-ІІ ст - ДНЗ"

с.Іванівка

Вовк Надія Василівна

5-92-27

23.

Кимирська ЗОШ І-ІІст.

с.Кимир

Женчук ЯрославаГригорівна

5-61-62

24.

НВК "ЗНЗ "І-ІІ ст - ДНЗ"с.Кореличі

с.Кореличі

Шевців Богдан Васильович

5-64-27

25.

Короснянська ЗОШ І-ІІст.

с.Коросно

Іванчишин Любомир Петрович

5-65-38

26.

Лагодівська ЗОШ І-ІІст.

с.Лагодів

Баран Надія Василівна

 

27.

Філія НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Ладанці

 

с.Ладанці

Коновалюк Надія Іванівна

4-42-31

28.

НВК "ЗНЗ "І-ІІ ст - ДНЗ"с.Лани

с.Лани

Чемеринський Андрій Зіновійович

 

30.

Філія НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Любешка

 

сЛюбешка.

Юзва Віра Іванівна

 

31.

Новосілківська філія І ст.

 

сНовосілка.

Грицків Тетяна Василівна

 

34.

Подусівський ЗЗСО І-ІІ ст.

 

с. Подусів.

Візний Ігор Володимирович

 

35.

Подусільнянська філія І ст.

 

с.Подусільна

Гутман Катерина Михайлівна

 

36.

Філія НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Серники

 

с.Серники

Гук Марія Миколаївна

5-47-73

37.

Станимирська ЗОШ І-ІІст.

с.Станимир

Герасимчук Іван Іванович

5-53-54

39.

НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Стоки

 

с.Стоки

Собейко Богдан Васильович

4-46-24

40.

Суходільська ЗОШ І-ІІст.

с.Суходіл

Чорномаз Марія Володимирівна

 

41.

Тучненська ЗОШ І-ІІст.

с.Тучне

Гурська Євгенія Степанівна

5-81-36

42.

Унівська ЗОШ І-ІІст.

с.Унів

Гураль Олександра Ярославівна

5-42-46

43.

Чемеринецька ЗОШ І-ІІст.

с.Чемеринці

Данилів Михайло Миколайович

 

44.

Брюховицька філія І ст.

 

с.Брюховичі

Вальків Стефа Іванівна

 

45.

Вільховецька філія І ст.

 

с.Вільховець

Фіцик Марія Михайлівна

 

46.

Філія НВК «ЗНЗ І ст.-ДНЗ» с.Білка

 

с.Білка

Висп’янська Марія Михайлівна

 

48.

Мерещівська філія І ст

с.Мерещів

Зварич-Шира Світлана Михайлівна

5-4632

49.

Неділиська філія І ст.

 

с.Неділиська

Зварич Валентина Володимерівна

5-9162

50.

Підгородищенська філія І ст.

 

с.Підгородище

Пліхівська Катерина Михайлівна

4-4128

51.

Підмонастирська філія І ст.

 

с.Півдмонастр

Задерецька Ірина Михайлівна

 

53.

Стрілківська філія І ст.

 

сСтрілки.

Павелко Наталія Павлівна

4-19-30

55.

Шпильчинська філія І ст.

 

с.Шпильчина

Бобечко Галина Степанівна

4-32-48

56.

Великоглібовицька філія І ст.

 

с.В.Глібовичі

Мельник Марія Дмитрівна

 

57.

Воловецька філія І ст.

 

с.Волове

Ковальчук Олександра Романівна

 

58.

Ушковицька філія І ст.

 

с.Ушковичі

Манюк Надія Володимирівна