30 серпня з робочим візитом у Львові перебуває Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова.
В рамках поїздки Раїса Богатирьова взяла участь в урочистому засіданні Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з нагоди нового навчального року та посвячення у студенти.

«Сьогодні мені дуже приємно перебувати в вашому товаристві. Медик –  це не професія, і не ремесло. Це спосіб життя. Ви зробили свій вибір і прийшли здобувати медичні знання. Знання -  це наша сила, наша мова, яка робить нас непереможними», – сказала у вітальному слові до студентів-медиків Раїса Богатирьова.
Також Міністр охорони здоров’я України зазначила, що львів’яни здатні бути першими у виконанні завдань та соціальних ініціатив у регіонах, які поставив Президент України Віктор Янукович.
«Президентом України визначено курс на модернізацію охорони здоров’я, а це, в першу чергу, означає, що кожен українець повинен отримати якісну медичну допомогу, незалежно від обставин. І саме це є вашою місією найближчим часом. Ви будете лікарями нової медичної галузі, тож відповідально поставтеся до тих завдань, які сьогодні стоять перед вами», – наголосила Раїса Богатирьова.