Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

1 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів взяла участь у святкуванні Дня знань у Львівській спеціалізованій загальноосвітній школі № 8 з поглибленим вивченням німецької мови.


Ірина Романів привітала педагогів, учнів та батьків з святом Першого дзвоника та початком нового навчального року. Заступник голови ОДА побажала вчителям терпіння, натхнення і задоволення від навчального процесу, а учням – максимальної користі та глибоких знань.
Також вона наголосила, що цього року українці святкують Шевченківський ювілей – 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.
«Необхідно достойно вшанувати його пам’ять, аби кожен українець, кожен учень пам’ятав чиї ми діти, на чиїй землі ми виховуємось», – сказала Ірина Романів.
Додатково зазначимо, школу заснували ще в 1818 році, як німецьку гімназію. Цього року Львівська спеціалізована загальноосвітня школа № 8 святкує свою 195-ту річницю від дня заснування.
«В цей день бажаю вам піднесеного настрою, безмежної віри в себе, в свою країну і в свій народ, високих злетів і ще більших здобутків», – побажав студентам фінансової академії Вадим Гураль.
Професорам та викладачам заступник голови – керівник апарату ЛОДА побажав наснаги, творчих здобутків, талановитих студентів та послідовників.