Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2013 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 140 гостей і 1 користувач на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

1 вересня заступник голови – керівник апарату Львівської  облдержадміністрації Вадим Гураль взяв участь в урочистій церемонії посвяти у студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Вадим Гураль висловив слова подяки педагогам-викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Також заступник голови – керівник апарату ОДА наголосив, що впевнений в тому, що дружний колектив Університету усвідомлює відповідальність за формування здорового способу життя українців, підвищення олімпійського іміджу нашої держави, розробку і впровадження в життя інноваційних технологій у сферах фітнесу й рекреації, фізіотерапії й фізичної реабілітації, спортивного туризму й хореографії.

«Ми впевнені, що Ви з честю виконаєте завдання з підготовки висококваліфікованих фахівців, розвитку сучасної науки та підвищення рівня спортивних досягнень», – сказав В.Гураль.

Також Вадим Гураль побажав усім студентам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

«Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти», – наголосив заступник голови ОДА.

В рамках урочистостей Вадим Гураль відзначив кращих студентів-спортсменів Університету, які вибороли нагороди Всесвітньої літньої універсіади 2013 року в Казані, та вручив цінні подарунки – наручні годинники «Від голови облдержадміністрації».