Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 лютого мешканців села Любешка о 16.00 год, а мешканців села Серники о 17.30 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Під час виїзного засідання Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, що відбулось нещодавно в м. Одеса,  питання тарифної політики поставлено чітко: ніхто ніде не повинен допустити зростання жодного тарифу.

 

Про це повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич сьогодні, 2 вересня, під час апаратної наради облдержадміністрації.

Богдан Матолич наголосив, що всі нові тарифи, які появились за цей період необхідно привести у відповідність до даних 1 січня 2013 року.

«Зрозуміло, що комунальні послуги не можуть надаватись нижче собівартості. Проте не можна в один рік підвищувати тарифи одразу за кілька років», – сказав Б.Матолич.

Також перший заступник голови ОДА зазначив, що в області є підприємства, які пробували підняти тарифи на комунальні послуги, відтак  Богдан Матолич доручив структурним підрозділам зібрати робочу групу і зупинити цей процес.

 

Щиро бажаємо всім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!», – йдеться у вітальному слові голови ЛОДА.