Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_13rik_09_dscn1535.jpgВпродовж літнього періоду у всіх навчальних закладах районb_200_150_16777215_0___images_stories_13rik_09_img_0135.jpgу тривали роботи з належної підготовки до нового навчального року, як це передбачено завданнями Президента УкраїниВ.Ф.Януковича щодо модернізації освітньої галузі та підвищення якості надання освітніх послуг і соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.
Першовересень покликав школярів Перемишлянщини у чисті, просторі відремонтовані класні приміщення. Для підготовки освітніх закладів до нового навчального року, зокрема, облаштування у них внутрішніх санвузлів, ремонтів систем опалення, приміщень їдалень і т.і. активно залучалися позабюджетні кошти місцевих орендарів землі, підприємців-спонсорів, батьківської громадськості, різноманітних фондів розвитку нb_200_150_16777215_0___images_stories_13rik_09_dscn1545.jpgа умовах спів фінансування.

 Спільна активна цілеспрямована діяльність органів влади та керівників навчальних закладів у цьому напрямку дає наочні позитивні результати.
Свято Першого дзвоника було особливим для учнів Романівської ЗОШ І-ІІІст., Підярківській ЗОШ І-ІІст. та Підгородищенській ЗОШ І ст. У ці навчальні заклади на урочистості завітав перший  заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, де разом із учнями, учителями та батьками взяв участь у відзначенні Дня знань.
У Романівській ЗОШ І-ІІІст. за кошти проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та за часткового співфінансування відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації встановлено металопластикові  вікна та двері.
Влітку цього року ремонт фасаду Під’ярківської ЗОШ І-ІІст. проведено спільними зусиллями ФГ «Під’ярків» (кер. С.Пирч) та батьківської громадськості.
Вітаючи  педагогічні та учнівські колективи з початком нового навчального року, перший заступник  голови РДА І.Рій відзначив готовість навчальних закладів до роботи та акцентував увагу на необхідності надання освітніх послуг на якісно новому рівні.