Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2011 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 208 гостей і 1 користувач на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

У 1993-му році Генеральна асамблея ООН прийняла постанову, згідно з якою починаючи з 1994-го року 15-го травня щорічно буде відзначатися Міжнародний день сім’ї.

Слово "родина" походить від кореня "род", "рід", що говорить саме за себе. "Сім'я" має відношення до семені та продовження роду, тобто народження і виховання дітей, яке традиційно вважається основним призначенням створення сім'ї.

  • Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Тому союз сім'ї і держави - необхідна застава процвітання і добробуту його громадян. Благополуччя сім'ї завжди залишатиметься мірилом розвитку і прогресу країни.
  • 70 % українців вважають сім’ю найбільшою цінністю в житті. Жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не обходилися і не зможуть обійтися без сім’ї. Сім’я – це основа основ і для кожної людини і для кожної держави. В нашій державі теж споконвічно складалися традиції, спрямовані на зміцнення сімейних, родинних зв’язків, відповідальності батьків за виховання дітей.
  • Адже буде жити сім’я – буде жити й процвітати Україна!

Основним завданням Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді є організація роботи із сім»ями, дітьми та молоддю через діяльність спеціалізованого формування Служби соціальної підтримки сімей.

n276.jpgВ рамках роботи Служби соціальної підтримки сім’ї,  спеціалістами центру проводиться :

- індивідуальне консультування із жінками у пологових стаціонарах та жіночій консультації Перемишлянської ЦРЛ з метою сприяння зміцненню інституту сім»ї шляхом формування засад відповідального, усвідомленого батьківства, попередження відмов від новонароджених дітей.

- здійснення соціальних інспектувань сімей з метою виявлення сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

- здійснення соціального супроводу  сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах шляхом надання інформаційних, психологічних. соціально-медичних ( сприяння в медичному обстеженні, скеруванні в лікувальні  та оздоровчі заклади), соціально-педагогічних ( залучення членів сімей до участі в різноманітних заходах, здійснення контролю за успішністю  навчання дітей), соціально-економічних послуг ( виділення речової гуманітарної допомоги, шкільного приладдя, солодких подарунків, адресної грошової допомоги).

- здійснення соціального супроводження   прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу