dsc05455.jpg19 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засіданні ХV сесії VI скликання районної ради. На сесії також були присутні перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій, заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук, керівники структурних підрозділів та держустанов райдержадміністрації.

 

На розгляд депутатів було винесено 25 питань. Декілька з них були особливо важливими в аспекті забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, як на цьому наголошує Президент України В.Ф.Янукович.

Зокрема, це питання про стан готовності закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років; про стан готовності КП «Перемишлянитеплоенерго» до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років; про прийняття зведених кошторисних розрахунків та експертних звітів по капітальних ремонтах у Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст. (заміна віконних блоків) і в Суходільській ЗОШ I-II ступенів (заміна вікон та дверей у школі); про затвердження переліку об’єктів фінансування будівництва  та реконструкції загальноосвітніх навчальних закладів, які передбачається здійснювати за рахунок коштів районного бюджету розвитку у 2013 році; про направлення залишків коштів по спеціальному фонду районного бюджету; про внесення змін до рішення  XIV сесії VI скликання  від 20.06.2013р  № 294 «Про скерування  вільного залишку  бюджетних коштів,  який утворився станом на 01.01.2013 року»; про  внесення змін до  Програми  в галузі соціального захисту у Перемишлянському районі  на  2013 рік.

       Резонансним став розгляд питань про скерування Звернення до Кабінету Міністрів України щодо  передачі Свірзького замку у користування територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району; про хід виконання Програми підтримки комунального друкованого засобу масової інформації – газети «Перемишлянський край» на 2013 рік; про укладення угоди про партнерство і співробітництво між  гміною Новогродзєц (Республіка Польща) та Перемишлянським районом (Україна).

         Депутати районної ради на сесійному засіданні прийняли також рішення про затвердження програми розвитку освіти Перемишлянщини на 2013-2016 роки та районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки.