Експозиція музею розташована в старовинному будинку, колишній віллі повітового лікаря, пам'ятці архітектури початку ХХ ст. Загальна площа експозиційних залів — 436 м2.

out1.jpgУ підвальних приміщеннях знаходяться чотири зали, експонати яких висвітлюють епоху первісно-общинного ладу, княжої доби, Козаччини та історію Перемишлянщини. Цікавими для відвідувачів є опис і картина Перемишлянського замку.

На першому поверсі знаходяться чотири експозиційні зали та кімната природи. Тут експонати музею розповідають про період розвитку феодального ладу і капіталістичних відносин на Перемишлянщині. На окремих стендах висвітлюється зародження УСС, їх бойові дії на фронтах першої світової війни, утворення УНР і ЗУНР. Цікавою є емблема міста Перемишляни — солом'яний вулик, який нагадує про історичний факт, що саме в Перемишлянах була заснована перша на території австрійської імперії школа бджільництва (1857 р.).

Події другої світової війни подані в матеріалах другого поверху. Окремі вітрини висвітлюють зародження УПА та період національного відродження краю.

in2.jpg in1.jpg in3.jpg

Вартість вхідних квитків:

Дорослий — 2 грн.
Студентський — 1 грн.
Дитячий — 1 грн.

Екскурсія — 5 грн. з групи.

Час роботи:
09:00-18:00, субота, неділя — вихідні.

Контакти:
Львівська область
Перемишлянський район
місто Перемишляни
вул. Привокзальна, 6

Тел.: +38 (03263) 214-66,  директор Щербай Наталя Василівна