Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2013 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 437 гостей на сайті

dsc05624.jpgСоціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича фокусують увагу органів влади усіх рівнів на питанні підвищення рівня та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, зокрема пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни – людей похилого віку.
У Перемишлянському районі перебуває на обліку 8283 пенсіонери за віком, з них 2932 ветерани війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
1 жовтня у день, коли міжнародна спільнота вшановує людей похилого віку, а в Україні відзначають ще й День ветерана – голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський у супроводі начальника районного управління соціального захисту населення М.Сайка відвідав стареньких мешканців Корелицького стаціонарного відділення соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для постійного проживання одиноких перестарілих громадян.
У Корелицькому стаціонарному відділенні на сьогоднішній день проживає 28 чоловік, з них 17 жінок та 11 чоловіків. Серед них 1 інвалід І групи загального захворювання, 1 інвалід ІІ групи загального захворювання та 4 інваліди ІІІ групи загального захворювання. Всі мешканці відділення забезпечені 4-разовим харчуванням, одягом та медикаменти.
Керівник району відвідав даний заклад з нагоди Всесвітнього дня та людей похилого віку. У фойє приміщення, де зібрався персонал та підопічні стаціонарного відділення, голова РДА звернувся до присутніх із словами привітань та побажань усяких гараздів, зокрема підкреслив, що цей день – це можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Після слів привітань голова райдержадміністрації вручив солодкі подарунки мешканцям закладу та поспілкувався з ними.