Люди похилого віку потребують особливої турботи та уваги з боку усього суспільства. Збереження повноцінної соціальної та фізичної активності пенсіонерів, підвищення рівня їх життя – одне з основних завдань соціальної політики держави.

Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича спрямовані на посилення соціального захисту пенсіонерів, підвищення розміру пенсій, надання конкретної допомоги літнім людям. В основі соціальної політики – адресність, справедливість та інтереси кожної людини.

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997р. №1066 в Україні щорічно на державному рівні 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН. Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співробітництва.

Крім цього, відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року №1135/2004 1 жовтня в Україні проголошено Днем ветерана.

На території Перемишлянського району мешкають 808 одиноких та 2054 одиноко-проживаючих громадян, 557 одиноких громадян обслуговуються відділеннями соціальної допомоги вдома.

У населених пунктах Перемишлянщини одиноким громадянам похилого віку, яких обслуговують працівники відділень соціальної допомоги вдома, до свята були також надані продуктові набори. Одиноким громадянам, які обслуговуються Перемишлянським та Бібрським відділеннями, роздано борошно, одинокі жителі м.Бібрка отримали на осінньо-зимовий період 500 кг картоплі та 15 кг овочів. Одиноким мешканцям с.Чемеринці Дунаївського відділення соціальної допомоги роздано висівки для годівлі птиці.

Організував таку благодійну акцію для осіб похилого віку та взяв у ній особисту участь керівник управління соціального захисту населення М.Сайко.