dsc_2560.jpg4 жовтня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулося підписdsc_2570.jpgання угоди про партнерство і співробітництво між ґміною Новоґродзєц (Польща) та Перемишлянським районом  (Україна) в економічному, соціальному, культурному, освітньому та державному секторах на основі добровільної співпраці для встановлення братніх відносин між народами двох країн і поглиблення відносин між мешканцями ґміни та міста Новоґродзєц і Перемишлянського району. Перед церемонією підписання представники dsc_2550.jpgпольської делегації провели презентацію свого краю, ознайомили із досягненнями у сферах промисловості, будівництва та сільськогосподарського виробництва, а також самоврядування.


       Для підписання угоди від імені Перемишлянського району були  запрошені голова райдержадміністрації Орест Краєвський та голова районної ради Петро Бучок, від імені міста та ґміни Новоґродзєц - бурмістр міста і ґміни Новоґродзец Роберт Реліх та голова ради міста і ґміни Новоґродзец Вільгельм Томчик.
       Підписання угоди відбувалось у присутності офіційної делегації із Республіки Польща, керівників Перемишлянського району, представників органів місцевого самоврядування, зокрема депутата Львівської обласної ради В.Барана, депутатів районної ради та Свірзької сільської ради, керівників і працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також громадськості міста Перемишляни. Після підписання важливого документу для присутніх відбувся невеликий концерт.
Підписанню угоди передували:
- візит 17-18 серпня 2013 року делегації Перемишлянського району до Польщі на запрошення бурмістра міста і ґміни Новоґродзец;
- прийняття 30 серпня 2013 року Радою міста і ґміни Новогродзец  ухвали щодо підписання угоди про співпрацю між Перемишлянським районом та ґміною Новогродзец;
-  рішення XV сесії VI скликання районної ради від 19 вересня 2013 року про укладення угоди про партнерство і співробітництво між гміною Новогродзєц (Польща) та Перемишлянським районом (Україна). 
       Слід зазначити, що ініціатором такої угоди була польська сторона. Саме від ґміни Новогродзец, де проживають вихідці із с.Свірж Перемишлянського району, надійшла пропозиція укласти партнерську угоду.