Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 363 гостей на сайті

img_4212.jpgПостійна увага Уряду та Президента України щодо створення кожній дитині сімейного затишку,  вжиття заходів, спрямованих на підвищення рівня життя сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, запобігання соціально- небезпечним хворобам, формування навичок здорового способу життя серед населення вже дали позитивні результати. Зокрема, це збільшення допомоги малозабезпеченим сім'ям; збільшення надбавки по догляду за дитиною-інвалідом та соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність.
Відповідна робота у цьому напрямку ведеться і у Перемишлянському районі. Соціальні служби райдержадміністрації працюють над виявленням та попередженням вчинення насильсьва у сім'ї, а також раннім виявленням сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та формуванням навичок здорового способу життя серед підростаючого покоління району. Мобільна група із фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, проводить систематичну роботу серед населення, а також у навчальних закладах району. Зокрема, 16 жовтня 2013 року, проведено профілактичний захід в  Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст., яким охоплено  понад 70 осіб.

В роботі мобільної групи взяли участь головний спеціаліст  відділу соціальної роботи  Перемишлянського РЦСССДМ Колосовська І.В., провідний спеціаліст служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації Стецків Н.В., фахівець із соціальної роботи  Перемишлянського РЦСССДМ  Гавінська М.В.
В Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст. прочитано 4 лекції на  тему:
«Правовиховна  робота в загальноосвітніх  навчальних закладах»;
«Насильство, його види. Попередження вчинення насильства в сім»ї»;
«Альтернативні форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Раннє виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах».