УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

dsc05984.jpg24 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій та керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ побували у Романівській ЗОШ І-ІІІст. У даній школі зреалізовано два етапи європейського мікропроекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», завдяки якому у навчальному закладі проведені енергозберігаючі заходи, зокрема замінено вікна і двері на металопластикові. Відзначаючи ефективність від проведених робіт, голова РДА О.Краєвський зазначив, що такі практичні дії на користь підростаючого покоління ідуть у руслі виконання завдань Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», яка знайшла своє відображення у соціальних ініціативах Президента України В.Януковича. Керівник району під час візиту також зауважив, що участь у таких програмах є результатом співпраці громади села, органів місцевого самоврядування та районного керівництва.
Спілкуючись із директором навчального закладу М.Штайн, очільник району також цікавився функціонуванням закладу в загальному, а особливо ходом опалювального сезону, роботою нещодавно встановленого нового котла та температурним режимом у приміщенні школи.

 

Довідково:
Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейською комісією, співфінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН на території України.
У вересні 2009 року   була створена громадська організація Агенція Регіонального розвитку «Камула», яка 06.10 2009 року одержала свідоцтво про державну реєстрацію.  Головою громадської організації була обрана директор школи Штайн М.С. У громадську організацію ввійшли вчителі, батьки та жителі села Романів. Організація налічує 80 чоловік.  У жовтні 2009 року ГО «Камула» подала заявку на участь у конкурсі  і стала переможцем.  Проект громади «Енергозберігаючі заходи в школі с.Романів». Загальна вартість проекту 134114 грн. Внески сторін: Агенція регіонального розвитку «Камула» - 8557 грн., Перемишлянська РДА і районна рада – 58500 грн., ЄС і ПРО ООН – 67057 грн. В школі замінено 53 вікна.
У жовтні 2011 року ГО «Камула» взяла участь у конкурсі проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ», стала переможцем і почала впроваджувати мікропроект «Впровадження енергозберігаючих заходів у Романівській ЗОШ І – ІІІ ступенів Перемишлянського району Львівської області. Заміна вікон та дверей у школі».  Вартість проекту  156053 грн. Внески сторін: ПРООН – 77726 грн., Організація громади – 8373 грн., Перемишлянська РДА – 69954 грн.
Заплановано поміняти 70 вікон і 2 дверей. На даний час залишилося замінети 6 вікон. За результатами участі у двох фазах проекту буде замінено всі вікна (123 великих вікна   та 18 малих вікон у спортзалі) і 2 дверей на суму 290167 грн.