З початку опалювального сезону 2013/14 років на території області зафіксовано 17 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждало 29 осіб (4 особи загинули), з них 8 дітей, зокрема з початку 2014 року мали місце 3 випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждало 5 осіб, з них 3 дітей.


Закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів з відводом продуктів згоряння
у димохід, а саме:
-   відкривати кватирку на час роботи газових приладів;
- перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах, особливу увагу приділяти приміщенням ванних кімнат, де встановлено газові водонагрівачі (“колонки”);
-   слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;
-   не закривати решітку вентиляційного каналу;
-   не залишати працюючі газові прилади без нагляду;
-  вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів;
-  після закінчення користування газовими приладами перекрити крани на газових приладах і перед ними;
-   у разі несправності газового обладнання викликати працівників ПАТ «Львівгаз»;
-   негайно перекрити контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном 104.
Водночас, закликаємо мешканців області, які використовуються для опалення житлових приміщень печі на інших видах палива (вугілля, дрова тощо), неухильно дотримуватися зазначених вище правил щодо наявності тяги, справності вентиляційних та димових каналів, а також правил пожежної безпеки.
 З А П А М ’Я Т А Й Т Е :
Життя та здоров’я Ваше і Ваших рідних перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Не нехтуйте правилами безпеки. Будьте обережні!