За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, підтвердженою Службою автомобільних доріг у Львівській області та Управлінням ДАІ ГУ МВС України у Львівській області, зранку 15 січня випадання опадів у вигляді дощу при мінусових температурах призвело до утворення ожеледиці на дорогах загального користування у Городоцькому, Миколаївському та Самбірському районах області та ускладнення руху автомобільного транспорту на них.

Підрозділами ДП “Львівський облавтодор” з метою забезпечення належного проїзду здійснюється посипання доріг піщано-сольовою сумішшю, при цьому до виконання робіт на дорогах області залучено понад 80 одиниць спеціальної техніки.
Екіпажами ДАІ здійснюється постійний моніторинг стану проїжджої частини на дорогах державного та місцевого значення.
Ситуація контрольована.
Шановні водії!
Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області закликає бути вкрай обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, обов’язково зважати на погодні та дорожні умови!
Перед поїздкою не забудьте перевірити технічний стан свого автомобіля. Дотримуйтесь безпечної швидкості, інтервалу та дистанції, уникайте ризикованих маневрувань.
Будьте особливо обережними на спусках та підйомах, шляхопроводах, під’їжджаючи до пішохідних переходів!