20 січня, під час засідання Колегії обласної державної адміністрації, перший заступник голови ОДА Олексій Сторчило презентував Проект Програми соціально – економічного та культурного розвитку області на 2014 рік.

Презентуючи дану Програму, Олексій Сторчило зауважив, що вона  базується, в першу чергу, на адекватній оцінці ситуації, що склалася протягом 2012-2013 років, наявних проблемних питаннях в області, впливу внутрішніх та зовнішніх чинників розвитку економіки України.
Зазначимо, що Проект Програми соціально – економічного та культурного розвитку області на 2014 рік складається з 4 розділів і 2-х додатків.
У першому розділі проведено аналіз економічного та соціального розвитку області за попередній період, визначено основні пріоритети, спрямовані на забезпечення соціально-економічного розвитку Львівщини у 2014 році, заходи з їх реалізації.
Другий розділ Програми побудовано за галузевим принципом, розбито на підрозділи, в яких сформульована головна мета, основні заходи для розвитку кожної галузі у 2014 році, а також спрогнозовано очікувані результати. Розділ розкриває регіональний аспект економічного та соціального розвитку Львівщини, а саме розвиток малих міст.
У третьому розділі передбачено програмно-цільове забезпечення виконання Стратегії розвитку Львівщини до 2015 року. Подаються обласні та комплексні програми за головними напрямками діяльності соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області.
У четвертому розділі напрацьовано основні напрями та макропоказники розвитку на 2015-2016 роки.
У додатках проекту Програми на 2014 рік передбачено:
1. Програма капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2014 рік;
2. План першочергових природоохоронних заходів на виконання обласних цільових екологічних програм, що фінансуються з обласного цільового Фонду охорони навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету на 2014 рік.
Програма базується, у першу чергу, на адекватній оцінці ситуації, що склалася протягом 2012-2013 років, наявних проблемних питаннях в області, впливу внутрішніх та зовнішніх чинників розвитку економіки України.